Vilcacora – Kočičí dráp

07.11.2021

Všelék amazonských indiánů.

Jedná se o kůru z amazonské liány, která má vysoce léčivé širokospektrální účinky. Pravidelné užívání vilcacory přispívá významným způsobem nejen k celkovému posílení obranyschopnosti a vitality organizmu, ale i k léčení tak závažných chorob, jakými je např. rakovina či AIDS.

Vilcacora svým velkým rozsahem léčivých účinků zaujímá zcela zvláštní místo mezi léčivými bylinami. Následující výčet jejího působení proti nejrůznějším onemocněním není samozřejmě úplný, je však úctyhodný. Vilcacora s úspěchem léčí onemocnění, jako jsou kardiovaskulární nemoci, vysoký tlak, onkologická onemocnění, nejrůznější nádory, cysty, leukémie, AIDS, astma, diabetes, revmatismus, záněty, infekce, cysty, žaludeční i jiné vředy, onemocnění močových cest, četné kožní problémy, ekzémy, anémie, kandidózu, hemeroidy, pohlavní choroby, zbytnění prostaty, deprese, poruchy spánku, poruchy trávení, trvalá únava, přispívá k rychlému hojení ran, jako prevence proti volným radikálům a mnoho dalšího.

Fytochemická analýza prokázala asi 56 ověřených účinných látek, z nichž na prvním místě stojí alkaloidy. Vědecké studie prokázaly, že již nepatrné množství těchto látek zvýší činnost imunitního systému až o 50 %. Další látky obsažené ve vilcacoře se starají o to, aby se škodlivé zbytky chemických léků mohly z těla rychleji vylučovat.
V rámci farmakologického výzkumu byly prokázány vynikající protinádorové, antileukemické, antivirové a fungicidní (ničící houby a plísně) účinky vilcacory. I výzkumy o AIDS uznaly vysoce aktivní léčivé látky vilcacory.

Vzhledem k tomu, že každý z nás v sobě nosí rakovinotvorné zárodky a současný životní styl poskytuje ideální předpoklady (elektrosmog, stres, denaturované potraviny, syntetické léky, škodlivé postřikové látky, nedostatek pohybu atd.) pro vznik rakoviny nejrůznějších typů, měla by se vilcacora stát naším věrným a pravidelným pomocníkem.

> Řemdihák plstnatý, prášek z kůry

© 2021 Esenciální oleje Bewit
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky