Spirulina plus

07.11.2021

Co o spirulině píše vynikající léčitel Anthony William. Bývá označován jako Edgar Cayce naší doby. Napsal m.j. knihu Mystický léčitel.

Spirulina je často považována za nejvýživnější a nejkomplexnější ze všech potravin. Má nesčetné použití jako doplněk k zachování dobrého zdraví a prevenci nemocí. Je to proto, že obsahuje bohaté množství důležitých živin a antioxidantů, včetně proteinů, komplexních sacharidů, železa a vitamínů A a K, stejně jako B-komplexu. Je také bohatá na chlorofyl, tukové a nukleové kyseliny a lipidy. Spirulina je bohatá na kyselinu gama-linolenovou, GLA, sloučeninu obsaženou v mateřském mléce, která pomáhá rozvíjet zdraví kojence.

Nejlepší zdroj beta-karotenu

Spirulina poskytuje bohaté množství karotenoidů, jako jsou - (nejlepší) karoten a žluté xantofyly. Spirulina je ve skutečnosti nejbohatším beta-karotenovým jídlem. Beta-karoten nalezený v spirulině je desetkrát koncentrovanější než v mrkvi.

Bohatá na železo

Železo je nezbytné pro budování silného vnitřního systému. Přesto bývá jedním z nejběžnějších minerálních deficitů (nejčastějším je zinek). Spirulina je bohatá na železo, hořčík a stopové minerály a je snazší ji absorbovat než potravní doplňky se železem. Deset gramů spiruliny může dodat až 70% minimální denní potřeby železa.

Balík - komplex bílkovin

Asi 60% suché hmotnosti spiruliny je bílkovina, která v podobě, kterou má v rámci spiruliny, je nezbytná pro růst a regeneraci buněk. Je to dobrá náhrada tučného masa a mléčných výrobků.

Budovatel užitečné mikroflóry

Spirulina v trávicím traktu potlačuje špatné bakterie jako E. coli a stimuluje prospěšnou flóru jako je lactobacillus a bifidobakteria. Tím podporuje zdravé trávení a správnou funkci střev.

Zdravá miroflóra je jedním ze základů dobrého zdraví. Zvyšuje schopnost těla absorbovat živiny z potravin, které jíme, a pomáhá chránit před infekcemi.

Detoxikant

Spirulina má zcela unikátní složení fytonutrientů, včetně chlorofylu, fykocyaninu a polysacharidů, které mohou pomoci odstranit toxiny z těla. V roce 1994 byl udělen spirurulině ruský patent, který ji považuje za léčivou potravu pro snížení alergických reakcí na onemocnění z ozáření. Patent byl výsledkem výzkumu 270 dětí v Černobylu, které konzumovali pět gramů spiruliny denně po dobu 45 dní. Úroveň adionukleidů byla snížena o 50% a alergické reakce (citlivost) byly normalizovány.

Klíčová pro odstranění toxických těžkých kovů

Spirulina je nezbytná pro odstraňování těžkých kovů, jako je rtuť, hliník, olovo, kadmium a toxická měď z jater, reprodukčního systému, střev, štítné žlázy a mozku. Zbavit se těchto kovů, znamená zbavit se některých nejoblíbenějších potravin virů, které jsou příčinou mnoha chronických nemocí a symptomů, včetně autoimunitních onemocnění.

Když jsou prášek ze zeleného ječmene, spirulina, koriandr, divoké borůvky a řasa dulce z Atlantiku konzumovány v průběhu 24 hodin, jsou nejúčinnějším prostředkem na Zemi pro odstraňování těžkých kovů. Tyto potraviny mají každá svou jedinečnou silnou stránku a mají v procesu detoxikace trochu odlišnou roli.

Během procesu odstraňování se mohou těžké kovy "propadnout" nebo absorbovat zpět do orgánů, kde se na ně ale vrhne další člen detoxikačního týmu, uchopí ho a pokračuje s ním v cestě směrem k cíli. Říkám tomu "zahrát si fotbal". Samotný hráč není 100% efektivní, ale tým, to je vaše tajná zbraň proti těžkým kovům!

Důležitá pro jakákoli chronická onemocnění a jejich příznaky

Spirulina je důležitým doplňkem pro každého, kdo trpí chronickým onemocněním nebo jeho příznaky, nebo pro každého, kdo chce v budoucnosti pomoci předcházet nemocem nebo jejich příznakům. Jak je sdíleno v Mystickém léčiteli (Medical Medium), Štítná žláza a její léčba (Thyroid Healing) a Liver Rescue, spirulina:

Pomáhá obnovit mozkovou tkáň a obnovuje centrální nervový systém

Pomáhá stabilizovat hladinu glukózy v krvi

Poskytuje kritické mikroživiny pro štítnou žlázu a posiluje endokrinní systém

Odstraňuje nejen těžké kovy, ale i další toxiny z jater, střev, mozku, nervového systému a štítné žlázy

Pomáhá při vytváření nových neuronů a posiluje neurotransmitery

Obsahuje vysoké hladiny superoxiddismutázy (SOD) a chrómu, které posilují sílu nadledvin

Pomáhá postupně odstraňovat ze štítné žlázy radioaktivní jód a v průběhu času vyváženým způsobem přináší to, co z ní zbylo zpět k životu

Obsahuje jód, který je velmi účinný při působení jako antiseptikum proti viru Epstein-Barra (příčina onemocnění štítné žlázy) v štítné žláze

Může snížit růst nádorů a cyst (rakovinných i benigních)

Zastavuje růst virů a bakterií v játrech

Posiluje imunitní systém jater a pomáhá při více než 2 000 chemických funkcích

Pomáhá ukládání glukózy v játrech a přeměně bílkovin

Nejlepší přítel sportovce, atleta

Spirulina zvyšuje úroveň vytrvalosti u sportovců a její bohatý obsah živin a biologicky dostupný obsah bílkovin pomáhá budovat svalovou hmotu. Může omezit pocit hladu, který se může vyvinout během náročných tréninkových cyklů, což pomáhá udržovat ideální tělesnou hmotnost sportovce.

Další potenciální přínosy

Podporuje zdraví očí, skvělá pro předčasnému stárnutí, pomáhá chránit před infekcemi, skvělá pro zdraví trávicího traktu, zvyšuje vstřebávání živin z potravin, eliminuje rtuť a další smrtelné toxiny, které se běžně v těle nachází. Pomáhá předcházet nástupu kardiovaskulárních a dalších onemocnění.

Léčebný tip

Vysoce kvalitní spirulina je nejlepší proteinový prášek, který můžete použít v ranních nápojích a pokrmech. Zkuste denně, pro jeho fantastické výhody, Smoothie pro detoxikaci těžkých kovů, které je uvedeno v Mystickém léčiteli. Je tím nejjednodušším na trávení a zdaleka nejúčinnějším ze všech bílkovinných (proteinových) prášků. Do hloubky doplňuje tělo potřebnými minerály a mikroživinami. Je to celistvá vitamínová potravina a minerální a proteinový prášek zabalený do jednoho.

Chuťový tip

Nasypte si spirulinu na meloun nebo ji přidejte do kokosového mléka (vody).

Další informace o léčebných výhodách spiruliny a dalších důležitých potravinách a doplňcích naleznete v knize Liver Rescue.

> RAW SPIRULINA PLUS

© 2021 Esenciální oleje Bewit
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky